Endodontinis Gydymas

Jūsų Šypsena - Mūsų Atsakomybė

Aukščiausio Lygio Technologijos

Įranga, kuri nustebins patį
reikliausią pacientą.

Aukštos kokybės odontologinės medžiagos

Garantija jūsų šypsenai 

ilgam.

Profesionalūs
gydytojai

Pasitikėjimas, grindžiamas patirtimi ir meistriškumu.

Endodontinis Gydymas

Endodontinis gydymas yra sudėtingesnė procedūra, skirta gydyti pažeistas ar uždegimus patyrusias danties šaknis. Tai leidžia išsaugoti natūralią danties struktūrą ir išvengti ištraukimo.

Išskirtinio pasiūlymo pranašumai: Mes taikome pažangias endodontinio gydymo technologijas, užtikrindami ilgalaikius rezultatus. Mūsų komanda dirba kruopščiai, siekdama užtikrinti, kad pacientas jaustųsi patogiai ir saugiai visos procedūros metu.

Kodėl rinktis mus: Mūsų specialistai turi gilias žinias ir patirtį endodontijos srityje. Mes įdėmiai stebime kiekvieno paciento unikalius poreikius ir siekiame suteikti aukščiausią galimą priežiūrą.

Konsultacijos informacija: Norėdami sužinoti daugiau apie endodontinį gydymą, skambinkite mums +370 6529 6032 arba registruokitės.

Endodontinis Gydymas

Konstantis Mykolas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pacientų Atsiliepimai

G. J.
G. J.
2024-01-01
Nuostabusis „Kopų klinikos“ kolektyvas sužavėjo visomis prasmėmis, ypač- maloniu bendravimu, profesionaliu aptarnavimu, atidumu, kruopštumu, o jauki, šiuolaikiškai įrengta aplinka nuteikia pozityviai- pasijauti lyg namuose, ir... jokios baimės... Norėčiau padėkoti nuostabiai klinikos vadovei, gyd.odontologei Gitanai Tamošaitienei ir visai jos komandai už aukštą profesionalumą, auksines rankas, nuoširdumą, paprastumą ir malonią širdį. Ačiū už šypseną, dėmesį ir nuoširdų požiūrį į savo pacientus. Jus esate nuostabūs žmonės ir profesionalai iš didžiosios raidės. Rekomenduoju visiems! Sėkmės linkėdama G.Jakštienė
vaidas šlepavičius
vaidas šlepavičius
2023-12-27
Labai profesonalu,patenkintas paslaugomis
Viktorija vaitoškaitė
Viktorija vaitoškaitė
2023-12-23
Labai kantri ir talentinga gydytoja Gitana padovanojo sypsena ir grazino pasitikejima savimi mano mociutei. Atlikta all on 4 procedura, labai rekomeduojam!
Gerda
Gerda
2023-12-22
Klinikoje buvo operatyviai suteikta skubi pagalba. Paslaugos itin kokybiškos, gydytojai savo srities profesionaliai.
Kostas Liebus
Kostas Liebus
2023-12-08
Labai malonus persolanas,nuostabūs specelistai.
gabriele valickyte
gabriele valickyte
2023-12-06
Puiki klinika, malonus kolektyvas. Rekomenduoju!
Daiva Maksimaviciene
Daiva Maksimaviciene
2023-12-05
Ačiū jums kad esate❤️Nuostabūs,rūpestingi ,nerealūs savo srities specialistai.Sekmės jums 🥰

Registruotis Konsultacijai

Prašome užpildyti visus žemiau pateiktus laukelius ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

* Svarbu: Konsultacijos data yra preliminari. Mūsų administratorė susisieks su jumis nurodytais kontaktais dėl tikslaus vizito laiko.

Nepalikite savo klausimo be atsakymo!

Ar turite klausimų ar reikia asmeninės konsultacijos? Palikite savo telefono numerį čia, ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.