Dažniausiai Užduodami Klausimai

Su šiuolaikinėmis anestezijos priemonėmis dauguma dantų gydymo procedūrų yra neskausmingos. Mes visada siekiame užtikrinti, kad mūsų pacientai jaustųsi kuo patogiau.

Procedūros trukmė priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo. Paprastai vienos implantacijos procedūra trunka nuo 1 iki 2 valandų. Tačiau svarbu laikytis visų po operacinių rekomendacijų.

Dantų balinimo kaina priklauso nuo pasirinktos procedūros tipo. Detaliau su kainoraščiu galite susipažinti Kainoraštis

Taip, galite. Tačiau būtina informuoti gydytoją apie savo būklę, kad būtų galima tinkamai pasirūpinti jūsų ir jūsų būsimo kūdikio saugumu.

Siūlome abi galimybes. Jei pageidaujate, galite užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai, tačiau kai kuriais atvejais gali reikėti asmeninio vizito klinikoje.

Po dantų balinimo reikėtų vengti spalvotų maisto produktų ir gėrimų, bei reiktų sumažinti rūkymą arba visai nustoti rūkyti. Taip pat rekomenduojame naudoti specialią dantų pastą baltumui palaikyti.

Svarbu:

Norėdami gauti tikslią kainą ir papildomą informaciją apie paslaugas, kreipkitės telefonu
+370 6529 6032 arba užpildykite

Registruotis Konsultacijai

Prašome užpildyti visus žemiau pateiktus laukelius ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

* Svarbu: Konsultacijos data yra preliminari. Mūsų administratorė susisieks su jumis nurodytais kontaktais dėl tikslaus vizito laiko.

Nepalikite savo klausimo be atsakymo!

Ar turite klausimų ar reikia asmeninės konsultacijos? Palikite savo telefono numerį čia, ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.